facebook

Drzwi wewnętrzne

W kreowaniu wyrafinowanych wnętrz bardzo ważną rolę spełniają drzwi. Umiejętnie wyeksponowane stworzą w Państwa domach niepowtarzalny, ciepły klimat i jednocześnie dostarczą Waszemu otoczeniu szyku i elegancji.

Dzięki wieloletniej współpracy z takimi firmami jak Porta, Pol - Skone, DRE, Centurion oferujemy Państwu przebogatą paletę typów drzwi w odniesieniu do ich kolorystyki, typów oszkleń, rodzajów wzorów i elementów wykańczających.

Klientom zawsze zapewniamy fachowe doradztwo przy dokonywaniu wyboru, bezpłatny transport oraz profesjonalny montaż drzwi. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające je do obrotu.

U nas nie wychodząc z domu kupisz wymarzone drzwi.


Przyjedziemy, doradzimy, wymierzymy, dowieziemy, zamontujemy.

pol-skone porta
DRE Centurion

 

Nowością w ofercie firmy IDEAL są drzwi firmy Intenso Doors. Drzwi charakteryzują się bardzo starannym wykonaniem z najwyższej jakości materiał. Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Zapraszamy do biura przy ulicy Fortuny 28 w Warszawie pokażemy czym różnią się okleiny stosowane przez większość dużych producentów a okleiny stosowane przez firmę Intenso Doors. Drzwi wyposażone są w zawiasy 3D z możliwością regulacji bez zdejmowania skrzydła.  

 

 

Każde zakupione drzwi w dowolnym systemie jesteśmy w stanie profesjonalnie zamontować w przystępnej cenie. Dysponujemy w pełni wyposażonymi ekipami monterskimi.Skrzydła drzwiowe wymagają nieraz przycięcia z wysokości, lekkiej przeróbki szczególnie podczas wymiany istniejących drzwi. Posiadając w pełni wyposażoną stolarnię nie stanowi to dla Nas większego problemu. Montujemy też skrzydła na istniejące ościeżnice. Stolarnia mieści się w Łomiankach przy ulicy Mokrej 4 głównie zajmuje się produkcją mebli na wymiar, ale też oferuje usługi stolarskie typu skracanie, podcinanie, nawiercanie itp.


 W celu uzyskania szczegółowej informacji zapraszamy do kontaktu z firmą IDEAL.  

                                                       

Zakupione okna jesteśmy w stanie profesjonalnie zamontować w przystępnej cenie. 

Dysponujemy w pełni wyposażonymi ekipami monterskimi:


Opis: Drzwi wewnętrzne Intenso Doors / Montaż w stan surowy


Opis: Drzwi wewnętrzne Pol-Skone / Montaż w stan surowy


Opis: Drzwi wewnętrzne Intenso Doors / System suwamy naścienny / Montaż w stan surowy


Opis: Drzwi wewnętrzne Pol-Skone / Montaż z usunięciem istniejących drzwi


Opis: Drzwi wewnętrzne Pol-Skone / Montaż w stan surowy


Opis: Drzwi wewnętrne Pol-Skone / Montaz w stan surowy 


 Opis: Drzwi wewnętrzne Pol-Skone / Montaż z usunięciem istniejących drzwi


 Opis: Drzwi wewnętrzne Intenso Doors - z aluminowa wkładką / Montaż w stan surowy

 

 

Referencje Klientów

Login:
Hasło:
rejestracja