facebook

Meble kuchenne

Specjalizujemy się w obsłudze przedsięwzięć związanych z projektowaniem oraz wykonawstwem mebli kuchennych. Nasze kuchnie to szeroki wybór modeli które wyróżniają się oryginalnym dresingiem, pomysłowością, najwyższą jakością oraz elastyczną ceną adekwatną do użytych materiałów a różnorodność formy oraz bogatość funkcji pozwala stworzyć idealne meble  spełniające wysokie oczekiwania klienta.

Każde zlecenie traktujemy jak prawdziwe wyzwanie i dokładamy wszelkich starań aby zrealizować nawet najbardziej wyszukane i wymagające projekty. 

Kompleksowo realizujemy wszelkie projekty wyposażenia wnętrz. Począwszy od zaprojektowania, poprzez wyprodukowanie, a kończąc na dostarczeniu i montażu produktów w Państwa domu. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalającą wyposażyć w jednym stylu i charakterze całe wnętrze. Proponujemy:

               * Kuchnie na wymiar
               * Kuchnie pod zabudowę
               * Kuchnie nowoczesne
               * Kuchnie tradycyjne.
               * Kuchnie stylizowane
               * Każde inne wg życzenia
               * Realizacja dostarczonych projektów  
               * Szafy i zabudowy
               * Lady recepcyjne
               * Meble łazienkowe
               * Ściany RTV
               * Garderoby
               * Panele ścienne

Cena każdego zamówienia jest wyliczana indywidualnie i jest zależna od użytych materiałów, akcesoriów ich ilości, kształtu, projektu. Proponujemy Państwu skorzystanie z porad ekspertów w dziedzinie meblarstwa, stolarstwa, aranżacji kuchni, projektów meblowych i innych nurtujących pytań związanych z urządzaniem mieszkania. Aby umówić się na bezpłatny pomiar prosimy o kontakt  pod numerem telefonu 728 499 972 . Jeżeli posiadają Państwo projekt do wyceny prosimy o przesłanie na adres e-mailowy biuro@complexmeble.pl. Projektant pod numerem tel 512 627 666

Więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.complexmeble.pl/

 

 

Referencje Klientów

Login:
Hasło:
rejestracja