facebook

Budownictwo jednorodzinne New

Poniżej przedstawiamy część zrealizowanych umów na dostawę i montaż stolarki otworowej w budynkach jednorodzinnych. Przepraszamy za jakość zdjęć, często wykonywanych telefonami komórkowymi przez ekipy monterskie. Zapraszamy też do naszej galeri ogólnej na koncie:

Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Kwirynów
Zakres naszych prac: Kompleksowa realizacja zakończona efektywnie i efektowanie. Okna Schuco, Rolety Aluprof, Brama Wiśniowski, Drzwi Wikęd, Drzwi Wewnętrzne Intenso.


Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Stare Babice
Zakres naszych prac: Montaż okien Schuco Si 82 w kolorze złoty dąb .Okna posadowione na ciepłym parapecie. Montaż na tasmach wewnętrznych i zewnętrznych. Balkony trdycyjnie na poszerzeniach. Montaż drzwi drewnianych Agmar. Montaż bramy garażowej segmentowej. Rolety zewnętrzne podtynkowe Aluprof.


Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Zaborówek
Zakres naszych prac: Montaż okien Vetrex V82  w kolorze antracyt. Montaż tzw. ciepły z oklejeniem okien taśmami wewnętrznymi i zewnętrznymi, okna posadowione na ciepłym parapecie.


Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Warszawa
Zakres naszych prac: Montaż okien Schuco Cava na U-0,5  w kolorze Daglezja .Okna posadowione na ciepłym parapecie. Montaż na tasmach wewnętrznych i zewnętrznych. Balkony trdycyjnie na poszerzeniach. Montaż drzwi Wikęd. Montaż bramy garażowej segmentowej.


Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Nieborów
Zakres naszych prac: Montaż okien Schuco Cava na U-0,5  w kolorze .Okna posadowione na ciepłym parapecie. Montaż na tasmach wewnętrznych i zewnętrznych. Balkony trdycyjnie na poszerzeniach.


Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Slupsk koło Marek
Zakres naszych prac: Montaż okien Vetrex 90+  w kolorze złoty dąb. Montaż tzw. ciepły z oklejeniem okien taśmami wewnętrznymi i zewnętrznymi, okna posadowione na ciepłym parapecie. Drzwi firmy Wikęd. Brama garażowa segmentowa NOWOŚĆ u Wiśniowskiego UNITHERM


 Opis: Nowo budowany budynek bliźniaczy
Miejscowość: Piastow
Zakres naszych prac: Montaż okien Schuco Si 82 na U-0,5 . Montaż rolet podtynkowych Aluprof.


Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Pruszków
Zakres naszych prac: Kompleksowy montaż okien Schuco ( a jakby inaczej !), drzwi Wikęd i brama segmentowa od "Wiśni". Okna posadowione na ciepłych parapetach.


Opis: Nowo budowany budynek
Miejscowość: Umiastów - Kręczki
Zakres naszych prac: Montaż Schuco Si 82 na U-0,5 ciepła ramka. Do kompletu rolety nadstawne Aluprof.


Opis: Istniejący budynek
Miejscowość: Stare Babice
Zakres naszych prac: Montaż harmonijki. Fajna opcja jeżeli ktoś ceni sobie dużą przestrzeń.

 

 

Referencje Klientów

Login:
Hasło:
rejestracja