facebook

Na czym polega eksploatacja drzwi antywłamaniowych?

Drzwi antywłamaniowe mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców domu lub mieszkania oraz ochronić przed niepożądanymi czynnikami atmosferycznymi (zwłaszcza w przypadku montażu w domu). Dlatego niezmiernie ważne jest, aby korzystać z nich w prawidłowy sposób – tak, aby posłużyły na wiele, wiele lat.

Oto kroki mówiące o właściwym wykorzystywaniu drzwi antywłamaniowych (w Warszawie i nie tylko):

  • należy zdecydować się na montaż drzwi z kierunkiem otwierania na zewnątrz – takie rozwiązanie jeszcze bardziej usprawni ich poboczne funkcje, takie jak ognioodporność czy wodoszczelność.
  • drzwi nie mogą być narażone na promieniowanie UV czy oddziaływanie opadów atmosferycznych – deszczu, śniegu, gradu. Tylko wtedy zagwarantuje się estetyczny wygląd paneli drzwi na bardzo długi czas.
  • powinno się stosownie zadbać aby pomieszczenie, w którym zamontowano drzwi. Konieczna jest zatem odpowiednia wentylacja oraz ogrzewane w okresie zimowym, ponieważ w pomieszczeniu słabo ogrzewanym i przy słabej wentylacji może pojawić się roszenie i kondensacja pary wodnej na powierzchniach zrobionych z metalu.

Referencje Klientów

Login:
Hasło:
rejestracja