facebook

Jakie są zalety drzwi drewnianych?

Główną zaletą drewna w zastosowaniu do drzwi jest fakt, iż stanowi materiał ekologiczny. Nie stwarza zatem żadnego zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka. Poza tym jest jednym z najtrwalszych i odpornych na uderzenia materiałów (mimo małej gęstości) – dzięki odpowiedniej trosce drzwi drewniane mogą posłużyć nawet przez kilkadziesiąt lat!

Drzwi drewniane są gwarancją prawidłowej izolacji termicznej oraz akustycznej. Nie będą przepuszczać ani ciepła, ani zimna, a o uciążliwych hałasach można całkowicie zapomnieć. Kolejnym atutem jest możliwość zmiany barwy poprzez pomalowanie. A jeśli farba nie wchodzi w grę, nic straconego - kolorystyka odmian drewna jest naprawdę imponująca. Można spotkać się np. z drewnem w odcieniu jasnego brązu, poprzez średni, kończąc na ciemnobrązowym, prawie czarnym.

Drewno jest łatwe w obróbce, a gotowe drzwi można bezproblemowo zamontować. Poza tym drzwi drewniane to idealne rozwiązanie dla klasycznych pomieszczeń: ich niewątpliwa elegancja tkwi w naturalnej prostocie. Alternatywą są drzwi fornirowane, czyli pokryte naturalną okleiną dostępną w wielu wzorach oraz kolorach. Drzwi drewniane w Warszawie? Tanio? Tylko firma Ideal!

Referencje Klientów

Login:
Hasło:
rejestracja