facebook

Drzwi przesuwne HS 'niski próg'

Bezgłośne i łatwe przesuwanie -  Corona CT 70 HS   

Przemyślana budowa wielo- -komorowego profilu z tworzywa sztucznego, głębokość zabudowy 70 mm oraz ciepłe szyby zespolone pozwalają systemowi SCHÜCO CT 70 HS osiągnąć bardzo dobrą izolacyjność cieplną uzyskiwaną w nowoczesnych konstrukcjach okiennych. Próg drzwi podnośno-przesuwnych jest termicznie izolowany, co oznacza termiczne oddzielenie strony zewnętrznej i wewnętrznej. Innowacyjny system uszczelnień gwarantuje maksymalną ochronę przed wiatrem, szczelność na przenikanie wody opadowej oraz optymalną izolację akustyczną. Sprawdzony system okuć spełnia najwyższe wymagania dotyczące ochrony antywłamaniowej.

 

SCHÜCO CT 70 HS na jeden rzut oka:

◊ Niski próg ( drzwi bez progowe)

◊ Aby uszczelnić krytyczne detale konstrukcyjne stosuję się najwyższej jakości uszczelki EPDM

◊ Infiltracja powietrza w klasie 4 zgodnie z normą EN 12207 ( klasa odporności C)

◊ Płynne i ciche przesuwanie skrzydła

◊ Optymalny przebieg izoterm świadczy o perfekcyjnej izolacyjności cieplnej.

Izotermy dolna cześć HS    Prądy cieplne dolna cześć HS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System suwany Schuco CT 70 HS pozwala wykonać duże przeszklenia, o znaczącym ciężarze skrzydła a jednocześnie jego obsługa jest łatwa i nie wymagająca żadnego wysiłku, wręcz każde skrzydło, nawet gdy waży ponad 200 kilo można podnieść i przesunąć jednym palcem.
Odpowiednio dostosowany do otworu umożliwia takie zamontowanie, że próg jaki powstaje będzie tworzyła tylko prowadnica sanek do 8 mm.

 

 

Niemal bezgłośne i dziecinnie łatwe w obsłudze drzwi podośno-przesuwne zapewniają swobodny dostęp na balkon, taras lub do ogrodu. Korzystanie z otwartej przestrzeni i świeżego powietrza, a także z łatwości przekraczania szczególnie niskiego progu. W przypadku drzwi dwudzielnych można wybierać pomiędzy opcją z jednym lub dwoma skrzydłami przesuwnymi. Zależnie od sytuacji i wyboru przejście może odbywać się przez środek, z lewej lub prawej strony. W wariancie cztero skrzydłowym taras stanowi otwartą część pomieszczenia mieszkalnego i służy jako brama do ogrodu.

Rodzaje drzwi suwanych HS

     

 

 

                   

 

 

 

 

 

MOŻLIWE WYMIARY (szer. x wys.)
4500mm x 2400mm ( dwuskrzydłowe )
6500mm x 2400mm (trzy skrzydłowe/ cztery skrzydłowe)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                            

Referencje Klientów

Login:
Hasło:
rejestracja