O firmie

Zaufaj Naszemu Doświadczeniu

Jesteśmy firmą, która od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm wykonywanych usług oraz na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.
Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej(okna, drzwi, bramy garażowe. Dostarczamy kompleksowe systemy osłonowe do stolarki okiennej (żaluzje, rolety, moskitiery, parapety itp ) jak również inne akcesoria okienne(nawiewniki itp.). Znaczącą częścią naszej działalności jest serwis stolarki, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny co zapewnia naszym klientom bezpieczne i komfortowe użytkowanie zakupionych produktów.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby rynku i wymagania klientów.Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również biurami projektowymi, instytucjami państwowymi i firmami remontowo-budowlanymi.

Nasza misja

Misją naszej Firmy jest kompleksowa obsługa. Przez kompleksowość rozumiemy doradztwo na etapie wyboru, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość i najwyższą jakość prac montażowych oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na nasze produkty i usługi. Naszą misję realizujemy w oparciu o produkty renomowanych firm, wykwalifikowane i doświadczone grupy  montażowe i nowoczesny sprzęt.
Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania Aprobaty Technicznej ITB na które udzielamy wieloletniej gwarancji.

Nasze dyplomy

Wizytówką firmy są profesjonalne ekipy monterskie należące do Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Szefowie ekip mogą pochwalić się tytułem mistrza montażu.

Nasze dyplomy

Posiadamy także dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu montażu okien za pomocą taśm tzw. „ciepły montaż”.