Nasze Produkty

Zewnętrzne rolety antywłamaniowe - Warszawa

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię. W zakresie rolet zewnętrznych w Warszawie współpracujemy z firmą → Aluprof S.A. ←, jednym z wiodących europejskich dystrybutorów systemów rolet zewnętrznych.

Rolety zewnętrzne – Warszawa

Nasza firma oferuje Ci rolety zewnętrzne antywłamaniowe w Warszawie, które ochronią Twój dom przed potencjalnym włamaniem. Nasze rolety zewnętrzne (Warszawa) wykonane są ze specjalnego, trwałego aluminum, posiadają również dodatkowe wzmocnienia. Ich odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia jest znacznie większa, mają również zewnętrzne rygle, które utrudniają otwarcie ich siłą. Ponadto prowadnice rolet antywłamaniowych w Warszawie są wyposażone w specjalny system hakowy, co powoduje, że ich wyłamanie jest niezwykle trudnym zadaniem. Są one także zasłonięte specjalnymi opaskami, co uniemożliwia wykręcenie ich od zewnątrz.

Rolety antywłamaniowe – Warszawa

Aby wybrać dobre rolety antywłamaniowe zewnętrzne w Warszawie, należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Istotne jest, aby roleta antywłamaniowa miała certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Wszystkie produkty nim opatrzone przechodziły pozytywnie liczne testy, dlatego też są warte polecenia. Jeżeli zdecydujesz się na zakup certyfikowanej rolety zewnętrznej w Warszawie, możesz być pewien, że jest ona wykonana z najlepszego materiału i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Ponadto rolety zewnętrzne posiadają specjalną klasyfikację RC od 1 do 6. Im wyższy numer przy produkcie, tym bardziej odporna na włamanie jest roleta. Firma Aluprof, z którą współpracuje nasza firma IDEAL, produkuje rolety antywłamaniowe z atestem RC3, co uchroni Twój dom w Warszawie przed włamaniami z wykorzystaniem bardziej skomplikowanych narzędzi.

Rolety antywłamaniowe Warszawa – co jeszcze warto wiedzieć?

Rolety antywłamaniowe (Warszawa) odznaczają się świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Latem chronią Twój dom przed promieniami słońca oraz nadmiernym nagrzewaniem. Natomiast w okresie grzewczym zatrzymują ciepło w środku, dzięki czemu Twoje rachunki za ogrzewanie maleją o kilka procent. Jest to szczególnie istotne w naszym klimacie, dlatego jeżeli jesteś mieszkańcem Warszawy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Rolety zewnętrzne Warszawa – cena

W ofercie naszej firmy znajdziesz rolety zewnętrzne antywłamaniowe w korzystnej cenie. Dotyczy to zarówno ceny rolety zewnętrznej, jak i samego montażu. Zakupione produkty montujemy w sposób profesjonalny, nasze ekipy monterskie są wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia, dzięki którym montaż będzie szybki, ale jednocześnie perfekcyjnie wykonany. Wszystkie te czynniki sprawiają, że wybierając nasze produkty, możesz być pewien, że zarówno Twoja rodzina, jak i dom, będą chronione przez długie lata.

Montaż rolet zewnętrznych – Warszawa

Decydując się na rolety antywłamaniowe w Warszawie, musisz wziąć pod uwagę, na jakim etapie konstrukcji znajduje się Twój dom. W zależności od tego montaż będzie się różnił. Do wyboru masz bowiem rolety podtynkowe, natynkowe i elewacyjne. Dzięki naszej firmie będziesz mógł dostosować odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb. Poza tym nasze rolety antywłamaniowe w Warszawie, odznaczają się również zdalnym sterowaniem. Są one dosyć ciężkie, mogą ważyć nawet 15 kg. Dlatego wychodząc Ci naprzeciw, wyposażyliśmy nasze rolety zewnętrzne w najnowocześniejsze rozwiązania, które ułatwią codzienne korzystanie.

W celu uzyskania szczegółowej informacji zapraszamy do kontaktu z firmą IDEAL.

Zakupione produkty jesteśmy w stanie profesjonalnie zamontować w przystępnej cenie.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi ekipami monterskimi: