Jesteśmy gotowi na wszystko!

Naprawa okien - Warszawa

Nasza firma – jako jedna z nielicznych – zajmuje się wszystkim tym z czym musi zmierzyć się klient po latach użytkowania stolarki otworowej. Potocznie mówiąc naprawiamy stolarkę otworową, a bardziej fachowo – świadczymy szeroki serwis usług naprawy okien w Warszawie, które pomogą przywrócić Waszym oknom funkcjonalność, estetyczny wygląd, szczelność, a co za tym idzie pomogą obniżyć koszty ogrzewania.

Zadbajmy o okna PCV!

Jesień. Pora robienia przetworów, pora uaktualniania albumów o zdjęcia z letnich wojaży, pora by przygotować się do nadchodzących chłodów, a także pora by zadbać o szczelność okien PCV. Dbajmy o nasze okna PCV by koszty ogrzania naszego „M” nie przyprawiły nas o ból głowy. Jak zaradzić nieszczelnym oknom ? – Skorzystaj z naszej usługi jaką jest naprawa okien (Warszawa). Serwisant usunie usterki okna PCV powstałe w wyniku jego eksploatacji.

Regulacja i naprawa okien – Warszawa

Jedną z najczęściej pojawiających się przyczyn wadliwych okien jest ich zła regulacja. Polega ona na działaniach w obrębie okuć okiennych tak, aby przywrócić oknu pierwotną funkcjonalność. Okucia są jedynym elementem całej konstrukcji, który można, a nawet trzeba co jakiś czas wyregulować. Przyczyną nieprzeprowadzania tego typu działań może być nieszczelność, przez którą do pomieszczenia będzie dostawał się chłód.

Jesienna Regulacja przywróci lub poprawi funkcjonalność okna PCV. Szanowny Kliencie jeśli skrzydło Twojego okna PCV wydaje się być większe od ramy, w której jest osadzone dzwoń ! Regulacja czy naprawa okien (Warszawa) to dla nas bułka z masłem! Nasz serwisant wyreguluje je i znowu skrzydło będzie pasowało, a jego zamykanie czy otwieranie nie będzie wymagało użycia siły.

Serwis okien – Warszawa

Nasi serwisanci są gotowi nieść pomoc przy każdej, nawet najmniejszej usterce. Naprawa okien (Warszawa) nie stanowi dla nas problemu – od drewnianych do najbardziej obecnie popularnych okien PCV. Jeżeli Twoje skrzydło jest nieszczelne, źle dopasowane lub ma uszkodzoną szybę, skontaktuj się z nami!

Wieje?! Tę usterkę okna PCV też nasz serwisant usunie. Przy wielości przyczyn nieszczelności okna PCV jedno jest pewne: Nasz serwisant poprawi szczelność okna PCV poprzez wymianę uszczelek, wyregulowanie okuć lub zamontowanie nowych.

Naprawa okien – Warszawa

Przyczyny usterek okien PCV są różne, jednak najczęściej wynikają ze zdarzeń losowych. Wyróżnia je trwałość, wytrzymałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Usterki najczęściej pojawiają się podczas montażu lub w trakcie pracy ekipy budowlanej. Potrzebna Ci naprawa okien (Warszawa)? Doskonale trafiłeś, nasz zespół pomoże Ci rozwiązać ten problem. Zapraszamy do kontaktu!

Nasi serwisanci to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra przygotowana do obsługi technicznej oferowanych na rynku nowoczesnych produktów okiennych i drzwiowych. Jeśli interesuje Cię naprawa okien (Warszawa), zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W ramach pogwarancyjnego serwisu oferujemy:

 • Naprawa okien Drewnianych, PCV , Aluminiowych
 • Naprawa rolet zewnętrznych ( wymiana silników, pancerza)
 • Naprawa drzwi wejściowych ( klatki, domy, mieszkania)
 • Regulacja okien
 • Doszczelnienie ( rolki dociskowe oraz zawiasy)
 • Konserwacja – smarowanie okuć (coroczna konserwacja)
 • Wymiana uszczelek okiennych
 • Wymiana szyb zespolonych
 • Wymiana okuć (zasuwnic, narożników, zawiasów)
 • Montaż klamek z kluczykiem lub przyciskiem
 • Pełen zakres usług związane z oknami, drzwiami, roletami, bramami garażowymi.
 • Naprawa szyb – Warszawa

Nasz serwis upora się także pękniętą szybą. Czasami może się zdarzyć, że szyba w oknie ulegnie uszkodzeniu, np. w trakcie remontu. Może zdarzyć się również tak, że szkło pęka samoczynnie. Zwykle powodem tego jest znaczna różnica temperatur, która powoduje w szybie tzw. naprężenie, co może skutkować jej pęknięciem. Najczęściej jednak pęknięte szkło jest skutkiem wypadków losowych. Może to być zarówno trzaśnięcie oknem, jak i przypadkowe zarysowanie szyby.

Naprawa okien (Warszawa i koszt tej usługi na pewno będzie mniejszy niż zakup nowego okna. Także w przypadku nieszczelności szyb zespolonych – czego objawem jest zaparowane szyba w oknie PCV – polecamy wymianę takiej szyby. W ofercie posiadamy także osłonki na zawiasy, po których wymianie Okno będzie znowu jak nowe.

Zachęcamy także do stałej współpracy firmy, instytucje, szkoły, administracje. Kompleksowa naprawa okien (Warszawa) w atrakcyjnej cenie. Większość usterek jesteśmy w stanie usunąć w ciągu 24 h.