Nasze Produkty

Bramy Garażowe - Warszawa

Niezależnie od tego, czy garaż jest połączony z twoim domem, czy funkcjonuje jako wolnostojący budynek, zawsze wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. IDEAL to firma, która w swojej ofercie posiada solidne, markowe i funkcjonalne bramy garażowe w Warszawie. Dzięki nim zapewnisz pełne bezpieczeństwo swoim pojazdom, sprzętom i akcesoriom znajdującym się w Twoim garażu.

Bramy garażowe Warszawa – co oferujemy?

Oferujemy Państwu doskonałej jakości bramy garażowe (Warszawa) w znakomitych cenach. Nasze bramy sprawią Państwu radość przez wiele lat od chwili zakupu. Wszystko to dzięki: użyciu markowego produktu, fachowemu montażowi i szybkiej reakcji serwisu. Brama garażowa jest wizytówką domu dlatego też polecamy Państwu bramy dwóch firm WIŚNIOWSKI® – największego polskiego producenta, oraz HORMANN.

Nasza oferta obejmuje bramy segmentowe, bramy uchylne i bramy rozwierne. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną, dzięki której dopasujesz bramę garażową do designu swojej posiadłości w Warszawie. Nasza firma zajmuje się również montażem i serwisem. Właściwy montaż gwarantują wyspecjalizowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i profesjonalnym sprzętem. Serwisem zajmuje się odpowiednio wykwalifikowana kadra, doskonale znająca się na obsłudze technicznej. Decydując się na skorzystanie z usług IDEAL, możesz mieć pewność, że montażyści wykonają swoją pracę sprawnie i z niezwykłą starannością, a serwisanci pomogą przywrócić Twojej bramie garażowej pełną funkcjonalność.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie bramy garażowej?

Pierwszą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest wytrzymałość. Warunki pogodowe nie mogą stanowić zagrożenia dla bramy garażowej. Nowoczesne rozwiązania wybranych przez nas producentów cechują się najwyższym stopniem szczelności, posiadają właściwości antykorozyjne, chronią pomieszczenie garażowe przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Zdajemy sobie sprawę, że dla konsumentów nie mniej istotny jest wygląd bramy. W IDEAL stawiamy na nowoczesny design, oferując bramy cechujące się nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką.

Rodzaje bram garażowych (Warszawa)

Przed zakupem bramy garażowej w Warszawie, warto zastanowić się, który rodzaj będzie najbardziej funkcjonalny dla ciebie i twojego domu. W IDEAL oferujemy:

BRAMY SEGMENTOWE

Ich konstrukcja opiera się na połączonych ze sobą elementach. Doskonale sprawdzą się przy posesjach z krótszym podjazdem lub usytuowanych przy ulicy, ponieważ zajmują najmniej miejsca.

BRAMY UCHYLNE

Otwierane do góry i częściowo wysuwające się na zewnątrz. Zajmują nieco więcej miejsca, ale ich obsługa jest banalnie prosta. Dedykowane są w szczególności garażom z jednym pojazdem w środku.

BRAMY ROZWIERNE

Najbardziej klasyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Występują w wariancie dwuskrzydłowym. Znane są od wielu lat, cechują się niezawodnością i zaufaniem konsumentów.

Bramy WIŚNIOWSKI® i bramy HORMANN – bramy garażowe Warszawa

Brama garażowa w Warszawie, podobnie jak drzwi wejściowe, stanowi wizytówkę domu, dlatego stawiamy tylko na sprawdzone i cenione marki. Zarówno największy polski producent WIŚNIOWSKI®, jak i marka HORMANN, to gwarancja najwyższej jakości i pewność, że twój garaż zawsze będzie odpowiednio zabezpieczony. Naszą misją jest indywidualne dostosowanie się do potrzeb klientów i wykonanie usługi ze stuprocentową starannością. Solidna brama garażowa od sprawdzonego producenta połączona z profesjonalnym montażem, to rozwiązanie, które zapewni ci spokój i komfort na długie lata.

W celu uzyskania szczegółowej informacji zapraszamy do kontaktu z firmą IDEAL.

Zakupione u nas bramy garażowe jesteśmy w stanie profesjonalnie zamontować w przystępnej cenie.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi ekipami monterskimi: